17 lut 2010

foto.monto



..dzisiaj umieszcze nowe foto-monto...sprawia mi to duza radosc..
kazdy montaz to zupelnie cos innego, niepowtarzalnego...


 







 




  




  




  



16 lut 2010

..moje nastepne prace




..moje nastepne prace..:)