..spełniam swoje marzenia...:)
18 mar 2010
lady in red
7 mar 2010
foto.monto
WTUL MNIE....
Wtul mnie w swój oddech
Zabierz tam
Gdzie należę tylko do Ciebie
Rozkołysz mnie w westchnieniach
l zapomnij o
Wschodzie słońca
A ja obdarzę Cię
Swoją opatrzną skłonnością
I z twardego miału
Stworzę Ci nową postać
Ewa Żyłowska
21 lut 2010
foto.monto
..teraz piekne panny mlode..sa piekne na swoj sposob, sa takze tajemnicze...
foto.monto
..nastepne moje prace, kazda z nich to zupelnie cos innego a zarazem pieknego....:)
20 lut 2010
foto.monto
..moja przygoda z fotomontazem zaczela sie rok temu i trwa nadal...:)
foto.monto
Kazdy szary dzien
zamienic w zlote slonce
by nadac zyciu sens
pragnienie me - gorace
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)