7 mar 2010

foto.monto

 

 WTUL MNIE....

Wtul mnie w swój oddech
Zabierz tam
Gdzie należę tylko do Ciebie
Rozkołysz mnie w westchnieniach
l zapomnij o
Wschodzie słońca

A ja obdarzę Cię
Swoją opatrzną skłonnością
I z twardego miału
Stworzę Ci nową postać

Ewa  Żyłowska
 
 
 
 
 
 
 
 



  



  



  



  



  



  



  



  



  



  

 

21 lut 2010

foto.monto

..teraz piekne panny mlode..sa piekne na swoj sposob, sa takze tajemnicze...









  




  




  




  





 












  





 













  





  





  





  





  










foto.monto




..nastepne moje prace,   kazda z nich to zupelnie cos innego a zarazem pieknego....:)




 

 


 




  




  




  




  




  

20 lut 2010

foto.monto

 



 




 




..moja przygoda z fotomontazem zaczela sie rok temu i trwa nadal...:)

foto.monto

 



  



  



  



  



  



  



  



  



 




 Kazdy szary dzien
zamienic w zlote slonce
by nadac zyciu sens
pragnienie me - gorace