..spełniam swoje marzenia...:)
6 cze 2010
lady in red
..dzisiaj zrobilam nastepne montaze...niby takie same ale jednak roznia sie kolorem tla...:)
5 cze 2010
kobieta
wysylam nastepne moje prace....ale zapraszam na moj drugi blog, gdzie sa moje scrapy..:)
http://bajeczka-foto-monto.blogspot.com/
i jeszcze jedna ...duzy rozmiar, moze sluzyc jako tlo na monitor...:)
26 maj 2010
dzieciaczki
Dzieci mają wręcz cudowną moc
aby zmieniać się we wszystko
w co tylko zapragną.
Manga
Ona i on....:)
Do mgły i mroku naglisz mnie
I szepcesz, zgrzana lotem:
"Toć ja się tobie tylko śnię!
Nie zapominaj o tem..."
19 maj 2010
Manga
miłego oglądania...:)
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)