6 cze 2010

lady in red




..dzisiaj zrobilam nastepne montaze...niby takie same ale jednak roznia sie kolorem tla...:)










5 cze 2010

kobieta

 




wysylam nastepne moje prace....ale zapraszam na moj drugi blog, gdzie sa moje scrapy..:)






































i jeszcze jedna ...duzy rozmiar, moze sluzyc jako tlo na monitor...:)










26 maj 2010

dzieciaczki



















































Dzieci mają wręcz cudowną moc
aby zmieniać się we wszystko
w co tylko zapragną.


Manga



Ona i on....:)

















































Do mgły i mroku naglisz mnie
I szepcesz, zgrzana lotem:
"Toć ja się tobie tylko śnię!
Nie zapominaj o tem..."
 
 

19 maj 2010

Manga



















































miłego oglądania...:)